Pierwszy początek Auto Clubu w Poznaniu i jego dynamiczny rozwój

Pierwszy początek Auto Clubu w Poznaniu i jego dynamiczny rozwój

Początki Auto Clubu sięgają 2006 roku, kiedy to firma zadebiutowała na rynku motoryzacyjnym w Poznaniu. Od momentu swojego rozpoczęcia działalności, sieć dealerów nieprzerwanie się rozwija, zdobywając tym samym uznanie i zaufanie wielu Klientów.

Obecnie Auto Club posiada swoje punkty sprzedaży w kilku polskich miastach, takich jak Poznań, Warszawa, Szczecin czy Łódź. Ostatnio dołączyło do nich miasto Swarzędz, gdzie dealer otworzył aż dwie nowe lokalizacje. Pierwsza z nich znajduje się przy ulicy Wrzesińskiej 191 i jest autoryzowanym salonem oraz serwisem marek Citroen, Opel, Peugeot. Drugą lokalizacją jest ulica Wrzesińska 178, gdzie prowadzony jest salon marki Hyundai.

Auto Club oferuje swoim klientom kompleksową obsługę nie tylko w zakresie sprzedaży nowych pojazdów, ale też używanych samochodów różnych marek o udokumentowanej i sprawdzonej historii. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej lokalizacji w Swarzędzu działa dział części zamiennych dedykowanych przez producenta, co gwarantuje najwyższą efektywność i sprawność funkcjonowania pojazdów.