Zbliża się Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych: 18 maja, od godziny 10.00 na Polanie Miejskiej

Zbliża się Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych: 18 maja, od godziny 10.00 na Polanie Miejskiej

Impreza dla miłośników starych samochodów, Swarzędzki Zlot Pojazdów Zabytkowych, odbędzie się 18 maja, począwszy od godziny 10.00. Sceną tego wydarzenia będzie Polana Miejska usytuowana przy ulicy Strzeleckiej w Swarzędzu. Właściciele zabytkowych pojazdów będą mieć okazję zaprezentować swoje cenne maszyny, które nieczęsto można spotkać na polskich drogach.

To wydarzenie to prawdziwa podróż w przeszłość poprzez ekspozycję unikalnych pojazdów. Będzie to również doskonała okazja do skorzystania z licznych atrakcji przygotowanych dla uczestników oraz do posłuchania porządnej muzyki na żywo. Program zawiera różne punkty, takie jak pokaz cięcia auta, demonstracja pierwszej pomocy oraz konkurs w rzucaniu oponami do celu.

Zabawa będzie także dostępna dla najmłodszych uczestników, dzięki bezpłatnemu dmuchanemu placowi zabaw. Dla dorosłych zaś przewidziano strzelnicę, która zostanie udostępniona przez Bractwo Kurkowe.

Podczas wydarzenia odbędzie się także ceremonia wręczenia pucharów. Nagrodzone zostaną najpiękniej zachowane pojazdy w różnych kategoriach, takich jak: najładniejszy samochód, najładniejszy pojazd wojskowy, najładniejszy maluch, najładniejszy motor i najładniejszy motorower.

Dzień zakończy koncert zespołu ILLUSION, który rozpocznie się o godzinie 20:00. Czekamy na wszystkich miłośników starych pojazdów i dobrze zapowiadającej się zabawy!