Relacja z emocjonującego meczu piłkarskiego pomiędzy KP Starogard i Unią Swarzędz

25 listopada 2023 roku, w samo południe, w Starogardzie miało miejsce zacięte spotkanie piłkarskie. Do rywalizacji stanęły drużyny KP Starogard i Unia Swarzędz. Był to mecz 18. kolejki III Ligi – Grupa 2, który niestety dla gospodarzy zakończył się porażką 3:4 na korzyść drużyny z Swarzędza.

Pierwsza część spotkania była pełna walki i emocji. Meczu towarzyszyło remisowe 1:1 między KP Starogard a Unią Swarzędz. Już w dziewiątej minucie spotkania goście z Swarzędza wprowadzili piłkę do siatki, jednak w dwudziestej pierwszej minucie Chaciński, zawodnik drużyny gospodarzy, doprowadził do wyrównania stanu gry.

Druga połowa meczu nie okazała się łatwa dla gospodarzy. Mimo remisu w pierwszej połowie, to Unia Swarzędz otworzyła wynik drugiej części spotkania strzelając bramkę w 63. minucie za sprawą Chrominskiego. Niemniej jednak, drużyna KP Starogard nie spuszczała z tonu i mimo trudnej sytuacji dawała z siebie wszystko.

W 74. minucie meczu, Chrominski ponownie pokazał swoje umiejętności strzeleckie, podwyższając wynik dla gości. KP Starogard nie dawał za wygraną. Dzięki determinacji i walce, zawodnik o nazwisku Łukasik w 81. minucie spotkania zdobył bramkę, zbliżając drużynę gospodarzy do remisu.

Koniec meczu obfitował w dramatyczne zwroty akcji. W doliczonym czasie gry, a dokładnie w 95. minucie spotkania, Unia Swarzędz ponownie objęła prowadzenie dzięki skutecznej akcji Borowiaka. Niemniej jednak, KP Starogard nie zamierzał się poddać i w odpowiedzi na to, w ostatniej możliwej sekundzie meczu, Parulski wykorzystał swoją szansę i wprowadził piłkę do siatki. Mimo to, ostateczny wynik spotkania to KP Starogard 3 – Unia Swarzędz 4.