Wyjątkowe wydarzenie dla miłośników sportu i nie tylko: gala siłaczy, interaktywne zabawy i smaczna kuchnia

Wyjątkowe wydarzenie dla miłośników sportu i nie tylko: gala siłaczy, interaktywne zabawy i smaczna kuchnia

Zaplanowane atrakcje na nadchodzące wydarzenie to nie tylko zawody strongman, ale także szereg innych propozycji dla publiczności. Wśród nich znajduje się unikalny pojedynek z legendą w uchwycie Herkulesa, gdzie uczestnicy będą mieli możliwość trzymania samochodu. Ale to nie wszystko – przewidziane są również konkursy sprawnościowe i siłowe dla kibiców oraz specjalne konkurencje dla najmłodszych uczestników imprezy.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do aktywnego udziału w zawodach. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać swoją chęć uczestnictwa telefonicznie pod numerem 609 034 704.

Podczas wydarzenia lokalne kluby fitness i siłownie będą miały okazję zaprezentować swoje stoiska. Dla młodszych gości przygotowano darmowe dmuchańce i trampoliny, na których będą mogli rozładować swoją energię.

Targowisko kulinarne nie pozostanie w tyle za atrakcjami sportowymi. Dla smakoszy przygotowano kraftowe zapiekanki serwowane przez największy w Europie food truck „Marathon”. Na miejscu nie zabraknie również słodkości – pyszne lody, gofry i wata cukrowa będą dostępne dla wszystkich uczestników.

Wydarzenie odbędzie się na Polanie Miejskiej. Dla wszystkich zainteresowanych wstęp jest wolny. Do zobaczenia!