Zdarzenie drogowe w Swarzędzu – Policja z Poznania poszukuje świadków

Zdarzenie drogowe w Swarzędzu – Policja z Poznania poszukuje świadków

Funkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu intensywnie poszukują osób, które mogły być świadkami incydentu drogowego, który miał miejsce w Swarzędzu. W wyniku tego zdarzenia, jeden z pieszych został potrącony przez samochód.

Wydarzenie to miało miejsce 14 listopada 2023 roku, o godzinie 18:35. Pieszy, który stał się ofiarą wypadku, przemieszczał się wówczas po ulicy Wrzesińskiej w Swarzędzu. Doszło do kolizji z samochodem marki Fiat Stilo, którego kierowca nie zdołał uniknąć kontaktu z pieszym. Śledczy z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu podjęli czynności mające na celu wyjaśnienie szczegółów tego incydentu i aktualnie poszukują osób, które były świadkami całego zdarzenia.

Apeluje się do wszystkich osób, które były obecne podczas potrącenia lub mogą dostarczyć jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w rozwiązaniu tej sprawy, aby skontaktować się z policją. Osoby te mogą skontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, dzwoniąc na numer 47 77 136 74 i prosząc o kontakt z osobą prowadzącą śledztwo. Alternatywnie, możliwy jest również kontakt za pośrednictwem całodobowego numeru telefonu: 47 77 136 85.