Koncert zespołu Voo Voo już w kwietniu!

Koncert zespołu Voo Voo już w kwietniu!

uż w następnym miesiącu mieszkańcy Swarzędza i okolic będą mieli okazję, aby zapoznać się nieco z kulturą i udać się na koncert rockowego zespołu Voo Voo. Jest to okazja do tego, aby wyjść z domu i wraz z przyjaciółmi spędzić miłe chwile. Na koncert zespołu zaprasza Ośrodek Kultury w Swarzędzu. Sprawdzamy, co wiadomo na temat nadchodzącego koncertu.

Dokładny termin i lokalizacja

Koncert odbędzie się 23 kwietnia 2022 roku w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalesiu przy ulicy Jana Haweliusza 26. Start przewidziany jest na godzinę 19:00. Nie jest zwykły koncert, zespół w tej trasie koncertowej świętuje swoje 35-lecie na scenie muzycznej. Zatem w tym dniu będzie okazja, aby posłuchać najbardziej popularne kawałki zespołu w przekrojowym programie muzycznym. Warto więc kupić bilet i posłuchać dobrej muzyki, szczególnie jeśli jesteśmy fanami muzyki rockowej. Informacja o biletach znajduje się na stronie Swarzędzkiego Ośrodka Kultury. Co ważne, na ten moment bilety są jeszcze dostępne, ale ubywa ich z dnia na dzień. Najbardziej oblegany jest sektor dokładnie naprzeciwko sceny. Bilety do nabycia są już od 23 lutego.

Kim jest zespół Voo Voo –  to warto wiedzieć!

Zespół Voo Voo prowadzony jest przez Wojciecha Waglewskiego. Początek przygody ze sceną muzyczną tego zespołu sięga drugiej połowy lat 80. Można powiedzieć, że to jedna z najbardziej oryginalnych, ale także niezwykle twórczych grup muzycznych w formacji, która zajmuje się muzyka rockową. Zespół Voo Voo na swoim koncie ma wiele koncertów, stworzyli ponad 40 albumów. Mogą również pochwalić się współpracą ze światowymi artystami, do których można zaliczyć: Don Cherry, Twinkle Brothers, czy Alim Qasimov. Wśród polskich artystów współpracowali między innymi z Tomaszem Stańką, Urszulą Dudziak, Anną Marią Jopek czy Katarzyną Nosowską. Do ich złotych przebojów można zaliczyć takie utwory jak: Nabroiło się, Klucz.,Papierosy i gin., Leszek mi mówił, czy Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic.