Tomasz Stockinger wystąpi w Ośrodku Kultury w Swarzędzu

Tomasz Stockinger wystąpi w Ośrodku Kultury w Swarzędzu

Postać polskiego aktora z pewnością wielu osobom przywodzi na myśl jego rolę z serialu „Klan”. Tam właśnie Tomasz Stockinger wciela się w postać doktora Pawła Lubicza. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w serialu, jak również jego fundamentem i kluczowym elementem. Jednak Tomasz Stockinger posiada o wiele bogatszy dorobek artystyczny. Występował zarówno w filmach, jak również na deskach teatrów. Już w najbliższą środę, czyli 20-go października, publiczność ze Swarzędza będzie mogła zobaczyć jego występ na żywo.

Całe wydarzenie ma miejsce w Ośrodku Kultury w Swarzędzu przy ulicy Poznańskiej 14. Występ rozpoczyna się o godzinie 19.00. Aktor przeniesie publiczność do czasów międzywojennych. Występ na charakter muzyczny. Program nosi tytuł „Już nie zapomnisz mnie” i odnosi się do głównego motywu z filmu „Zapomniana melodia”, który powstał w 1938 roku.

W trakcie występu zostanie oddany hołd osobom takim, jak Henryk Wars, czy Jerzy Jurandot, którzy są muzykami ściśle związanymi z okresem międzywojennym. Tomasz Stockinger poświęci swój występ również aktorom, takim jak Eugeniusz Bodo, Aleksander Żabczyński, czy Antonii Fetner. Również cała oprawa tego koncertu będzie wkomponowywać się w klimat 20-lecia międzywojennego. Rytmy walca i tanga, przeplatane z najpiękniejszymi utworami tamtych czasów, a także ze wspomnieniami kultowych ról i występów ówczesnych aktorów.
Wszystkie osoby zainteresowane wydarzeniem zapraszamy do Ośrodka Kultury w Swarzędzu. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Początek o godzinie 19.00