Awaria w autobusie linii 169: wylewanie się płynu chłodniczego. Nikt nie doznał szkód

Awaria w autobusie linii 169: wylewanie się płynu chłodniczego. Nikt nie doznał szkód

W autobusie numer 169, który poruszał się ulicą Grochowską, doszło do niecodziennego incydentu, kiedy to z sufitu pojazdu zaczął się lać płyn. Na szczęście, mimo groźnie wyglądającej sytuacji, żaden z pasażerów nie odniósł obrażeń. Dyżurny Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu przekazał naszej redakcji swoje gorące przeprosiny dla wszystkich utrudnionych podróżnych.

Ten niecodzienny przypadek to już drugi w ciągu ostatniego miesiąca, kiedy wrzący płyn chłodniczy lał się z sufitu autobusu. Pasażerowie komunikacji miejskiej w Poznaniu informowali o sytuacji na trasie linii 169 pomiędzy ulicami Grochowską i Promienistą.

Nieprzewidziane zdarzenie miało miejsce w czwartkowy poranek 13 czerwca, dokładnie o godzinie 7:30. Jak nam przekazał dyżurny poznańskiego MPK, uszkodzony autobus został odholowany do zajezdni. Wyjaśnił również, że przyczyną awarii było zagotowanie się płynu chłodniczego w autobusie. Ponownie podkreślił, że żaden z pasażerów nie odniósł obrażeń i wyraził ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji, przeprosił podróżnych.