Otwarcie Netto w listopadzie

Otwarcie Netto w listopadzie

Na terenie całej Polski można zaobserwować sukcesywne wycofywanie się marketów spożywczych Tesco. Tak samo stało się ze sklepem przy ul. Cieszkowskiego, gdy w połowie lipca sklep został zamknięty. Sporą część z obiektów, które pozostawiła po sobie brytyjska sieć, przejmują popularne Netto, które należą do duńskiej firmy Salling Group.

W miejscu dawnego Tesco ma teraz stanąć Netto. Wedle informacji, które na swojej stronie zamieściło Netto Polska, planowane otwarcie odbędzie się w listopadzie. Dokładny termin poznamy niebawem.

Z pewnością sklep ułatwi codzienne zakupy mieszkańcom Swarzędza. Również w okresach przedświątecznych, gdy ruch jest naprawdę wysoki, dodatkowy hipermarket może pomóc w rozładowaniu kolejek, jak też ułatwić zakupienie potrzebnych składników.

Również samo otwarcie sklepu na pewno przyciągnie tłumy. Tradycyjnie już, w celu promocji nowego obiektu, przewidzianych jest szereg promocji. Będą dotyczyć zarówno produktów spożywczych, ale też różnego typu sprzętów, które są dostępne w sklepie Netto.