Starosta poznański Jan Grabkowski zaprasza na piknik rodzinny

Starosta poznański Jan Grabkowski zaprasza na piknik rodzinny

Starosta Poznania, Jan Grabkowski serdecznie zaprasza wszystkich na piknik rodzinny. Wydarzenie obfitujące w liczne atrakcje odbędzie się w najbliższą sobotę. Wśród atrakcji, które czekają na uczestników, znaleźć można pokazy służb mundurowych oraz psów ratowniczych, a także możliwość nauki tanecznej brazylijskiej samby. Dla osób pragnących odpocząć przewidziano strefę relaksu, natomiast najmłodsi będą mogli korzystać z kąpieli w pianie.

Piknik to jednak nie tylko rozrywka, ale również szereg koncertów. Wystąpią na nich Orkiestra Dęta z Chludowa oraz zespół Holiday’s. Uczestnikom festynu będzie również dostępny ciepły poczęstunek, charakterystyczny dla tradycyjnych polskich imprez plenerowych.

Podczas imprezy rodzinnego festynu „Bezpieczni w powiecie poznańskim”, kilka jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatu poznańskiego otrzyma nowy sprzęt ratowniczy, który został zakupiony przez Powiat Poznański.

Zaplanowany festyn odbędzie się 2 września, w godzinach od 12:00 do 16:00 na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 8 przy ulicy Obornickiej w Bolechowie. Zachęcamy do wzięcia udziału – wstęp jest wolny dla wszystkich.