Joga, salsą i śniadanie na trawie

Joga, salsą i śniadanie na trawie

Właśnie mija pierwszy miesiąc wakacje, a to czas na to, aby zorganizować różne wydarzenia dla rodzin z dziećmi. Swarzędzki Ośrodek Kultury wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Swarzędzu podjęli wspólną inicjatywę, aby przygotować różne atrakcje dla najmłodszych. Sprawdzamy, co takiego zaplanowano.

Mnóstwo atrakcji

Dla rodzin z dziećmi przygotowano kilka atrakcji, które mają urozmaicić wakacje, a także pomoc w nawiązaniu nowych znajomości. W soboty odbywają się śniadania na trawie, podczas którego nie zabraknie zajęć jogi czy nauki tańca salsa. Jest to wspólna inicjatywa właśnie Ośrodka Kultury i Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu. Takie spotkania na trawie pozwolą na spędzenie czasu wolnego o poranku z innymi rodzinni. Są to spotkania dla rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych dostępne są na miejscu różne animacje. Starsi mogą kupić kawę lub herbatę i wspólnie zjeść śniadanie na trawie. Oprócz śniadań dostępne będą warsztaty salsy. Jeśli ktoś chce poćwiczyć razem jogę, to również żaden problem.

Dziecięce lato w sierpniu

To nie wszystko. Od 25 lipca do 5 sierpnia dla najmłodszych przygotowano Dziecięce Lato. Jeśli jeszcze ktoś nie uczestniczył, to jest to ostatni moment, aby spędzić aktywnie czas. O co chodzi w tej inicjatywie? W ostatni tydzień lipca i pierwszy tydzień sierpnia odbędą się specjalne animacje dla dzieci. Wszystko po to, aby najmłodsze pociechy mogły pobawić się wspólnie, poskakać, wyszaleć się, a także spędzić czas na zabawach z animatorem. Nie zabraknie tak wyjątkowych gier i zabaw wspólnych.

Wszystkie zajęcia dla najmłodszych odbędą się w parku tuż obok Ośrodka Kultury przy ul. Poznańskiej 14 w Swarzędzu. Wstęp wolny.