Galeria ETC Swarzędz rezygnuje z płatnej strefy parkowania od 1 marca, na skutek analiz i opinii klientów

Galeria ETC Swarzędz rezygnuje z płatnej strefy parkowania od 1 marca, na skutek analiz i opinii klientów

Swarzędzka Galeria ETC, po przeprowadzeniu analiz i uwzględnieniu opinii klientów, podjęła decyzję o likwidacji płatnej strefy parkowania. Od początku marca klienci będą mogli zostawić swoje pojazdy na parkingu galerii bez konieczności ich rejestracji.

W ostatnim czasie informowaliśmy o wprowadzanych modyfikacjach w systemie parkowania przy tej miejscowości handlowej. Płatna strefa parkowania była obecna na terenie ETC Swarzędz przez krótki okres – zaledwie dwa miesiące. Poniżej prezentujemy oficjalne oświadczenie przedstawicieli galerii na ten temat.

Przez ostatnie pół roku, firma NetParking zarządzała testowym systemem płatnego parkowania na naszym terenie. Po długim okresie analizy tego projektu, uwzględniając nasze doświadczenia oraz rozważając wszystkie argumenty „za” i „przeciw”, doszliśmy do wniosku, że takie rozwiązanie nie jest najodpowiedniejsze dla naszej galerii. Dlatego też zdecydowaliśmy o zakończeniu działania płatnej strefy parkowania na terenie ETC Swarzędz, począwszy od 1 marca.

Chcielibyśmy podziękować naszym klientom za ich cierpliwość i wyrozumiałość podczas testowania systemu, a także za ich obiektywne oceny. Opinia lokalnej społeczności jest dla nas niezwykle cenna i na jej podstawie podejmujemy decyzje. Staramy się, aby wszystkie rozwiązania wprowadzane w ETC były komfortowe dla naszych klientów podczas robienia zakupów oraz przyjazne dla użytkowników. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie uwagi dotyczące funkcjonowania naszego Centrum, które pomagają nam ciągle doskonalić ETC, tworząc lepsze miejsce do codziennych zakupów.