Akcja służb po upadku psa z okna

Akcja służb po upadku psa z okna

Informacje napływają od Poznańskiego Trójkąta Bermudzkiego, który przekazał nam wiadomość o sytuacji, jaka miała miejsce na miejscu. Na pewno jest to wydarzenie, które zwróciło uwagę służb mundurowych. Policjanci potwierdzili, że interweniują w tej sprawie. Zgodnie z relacją podinsp. Iwony Liszczyńskiej, która reprezentuje biuro prasowe wielkopolskiej policji, otrzymali oni zgłoszenie dotyczące psa, który miał spaść z okna budynku znajdującego się na pierwszym piętrze.

Liszczyńska dodaje również, że na podstawie pierwszych ustaleń nie można stwierdzić, że doszło do celowego działania ludzi. Wydaje się, że ten niefortunny incydent był raczej efektem nieszczęśliwego wypadku niż zamierzonej aktywności człowieka.

Jest dobrą wiadomością, że pies przeżył tę dramatyczną sytuację. Obecnie jest pod opieką strażników miejskich z Ekopatrolu. Istnieje szansa, że psiak zostanie przetransportowany do weterynarza w celu dokładnego sprawdzenia jego stanu zdrowia po doświadczeniu takiego stresu. Nie jest jeszcze jasne, czy opiekę nad nim przejmą strażnicy, czy może właściciele zwierzęcia, którzy mogą zdecydować się na podjęcie dalszych działań.