Zagadka śmierci 39-letniej Natalii z Gortatowa – znaleziono jej ciało, mąż zatrzymany

Zagadka śmierci 39-letniej Natalii z Gortatowa – znaleziono jej ciało, mąż zatrzymany

Niezwykle tragiczny obrót zdarzeń nastąpił podczas poszukiwań 39-letniej kobiety z Gortatowa, Natalii. Oficerowie specjalnej jednostki policji, która prowadziła działania mające na celu odnalezienie zaginionej, odkryli jej ciało dzisiejszego poranka w lesie. Zwierzchnik wielkopolskiej policji, inspektor Andrzej Borowiak, wyjaśnił, że w wyniku tej smutnej odkrycia, mąż Natalii został zatrzymany we współpracy z Prokuraturą Okręgową w Poznaniu.

Poszukiwania 39-letniej mieszkańcy Gortatowa, Natalii, które miały miejsce od pewnego czasu, nagle skończyły się dzisiaj rano. Wyjątkowo smutne jest to, że poszukiwania zakończyły się odnalezieniem jej ciała w lesie położonym na północno-wschodnim krańcu przedmieść Poznania. Informację przekazał dziennikarzom młodszy inspektor Andrzej Borowiak, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

W związku z tragicznym odkryciem, policja postanowiła zatrzymać męża zaginionej kobiety. Taką decyzję podjęto, ponieważ istnieje podejrzenie, że mógł posiadać informacje na temat tajemniczego zniknięcia i śmierci swojej żony. – Mąż pani Natalii został zatrzymany w porozumieniu z Prokuraturą Okręgową w Poznaniu, ponieważ uważamy, że mógł mieć wiedzę na temat okoliczności śmierci swojej żony – potwierdził rzecznik wielkopolskiej policji. Zatrzymany mężczyzna będzie teraz do dyspozycji prokuratorów prowadzących śledztwo w tej sprawie razem z policją. Na pewno powrócimy do tego tematu.